خدمات

پروفیلهای تقویتی گالوانیزه

استفاده از گالوانیزه برای استحکام بخشی و همچنین تحمل بارهای دینامیکی و استاتیکی وارد شده (شامل بارهای خارجی و بارهای مستقیم) به پنجره از الزامات غیرقابل انکار سیستم پنجره های دوجداره می باشد. پروفیل upvc، قادربه تحمل هر وزن یا هر بار وارد شده به آن نمی باشد و در صورت عدم استفاده از گالوانیزه احتمال شکستن ، دفرمه شدن ، تغییر شکل یا از دست دادن آب بندی وجود دارد.

ویژگی های پروفیلهای تقویتی گالوانیزه

  • جلوگیری از تغییر فرم
  • جلوگیری از تغییر حالت
  • محکم نمودن یراق آلات
  • جلوگیری از هرز شدن پیچ ها
  • جلوگیری از افتادگی باز شو پنچره ها
  • جلوگیری از فشارهای جانبی وارده

 

834acb9c1ed83f13805db8-۲۰۱۶۰۱۰۵_۱۶۵۳۰۶

کنترل کیفیت

جهت حصول اطمینان از کیفیت محصول تولید شده وبرخورداری از استانداردهای لازم ، این محصولات در بخشی جداگانه، تحت آزمایشات و تست های گوناگون قرار داده میشوند. چهارچوبهای ساخته شده بر روی دیوارهای مصنوعی قرار گرفته و توسط گیره های هیدرولیکی در جای خود محکم می شوند. تست مقاطع جوش، مقاومت در برابر فشار و نیروهای مکانیکی خارجی ، حفظ شرایط فیزیکی و عدم تغییر شکل و … از جمله این تست ها می باشند. پس از آن نوبت به رگلاژ پنجره میرسد. قاب ها و بازشوها بر روی دیوارهای مصنوعی به دقت مورد بررسی قرار گرفته و سپس رگلاژ و تنظیم اولیه بر روی آنها صورت می گیرد. پس از تنظیم ، قاب ها و بازشوها به انبار انتقال داده می شوند تا در موعد مقرر، جهت نصب، به محل مورد نظر ارسال گردند.

0116-upvc-window

گارانتی محصول

شرکت آلومکو با بیش از چند سال تجربه  و تلاش خود را در زمینه ، مشاوره، تولید، فروش و نصب  انواع سازه های دو جداره درب و پنجره  UPVC، کرکره برقی، شمش الومینوم و بیلت و پروفیل الومینیوم بکار بسته و توانسته با بکارگیری پرسنل  مجرب و متخصص اقدام به ارایه کلیه خدمات و گارانتی اصالت فیزیکی و درصد خاوص مناسب تمامی محصولات  می کند.

حمل و نقل تضمینی

تمامی محصولات شرکت آلومکو با نهایت دقت و در اسرع وقت به محل مورد نظر انتقال می یابند.